Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share
 

 Правила на Macedonia Underground Clan War

Go down 
АвторПорака
msR
Администратор
Администратор
msR

Број на мислења : 127
Age : 32
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

Правила на Macedonia Underground Clan War Empty
ПишувањеПредмет: Правила на Macedonia Underground Clan War   Правила на Macedonia Underground Clan War Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 11:50 am

Забрането е:

- Користење на чит
- Обвинување за чит
- Вреѓање, пцуење, заканување
- Политика и национализам
- Рекламирање други сервери и сајтови
- Користење на багови на мапите
- Расправии со админи

Секое прекршување на правилата ќе биде санкционирано од страна на админите.

Поздрав.

_________________
Mess whit the best Die like the rest
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]

Број на мислења : 452
Age : 27
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

Правила на Macedonia Underground Clan War Empty
ПишувањеПредмет: Re: Правила на Macedonia Underground Clan War   Правила на Macedonia Underground Clan War Icon_minitimeПон Сеп 08, 2008 8:44 pm

pozz msR!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
 
Правила на Macedonia Underground Clan War
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: За форумов :: Macedonia Underground Clan War-
Отиди до: