Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share
 

 загатки

Go down 
АвторПорака
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
GOD OF WAR

Број на мислења : 75
Age : 34
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

загатки Empty
ПишувањеПредмет: загатки   загатки Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 11:55 pm

еве ви една загатка моја

што е тоа храброст???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net
For_My_Love
Добар член
Добар член
For_My_Love

Број на мислења : 65
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2007-11-25

загатки Empty
ПишувањеПредмет: хаха   загатки Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 11:58 pm

Да улезеш у кафезо на лавот и да го удреш тоа ти е храброст !!

_________________
Deni i Maca
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
GOD OF WAR

Број на мислења : 75
Age : 34
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 12:03 am

For_My_Love напиша:
Да улезеш у кафезо на лавот и да го удреш тоа ти е храброст !!

не е тоа

храброст е да се посерес кај комсијата твој пред врата и да му побарас тоалетна хартија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net
For_My_Love
Добар член
Добар член
For_My_Love

Број на мислења : 65
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2007-11-25

загатки Empty
ПишувањеПредмет: хаха   загатки Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 12:04 am

не ми текна на тоа !!

_________________
Deni i Maca
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
Strumi4an4e
Почетник
Почетник
Strumi4an4e

Број на мислења : 20
Registration date : 2007-11-25

загатки Empty
ПишувањеПредмет: aj sea da te vidam   загатки Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 5:13 pm

So e toa BRZINA ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
For_My_Love
Добар член
Добар член
For_My_Love

Број на мислења : 65
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2007-11-25

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 8:11 pm

Strumi4an4e напиша:
So e toa BRZINA ???

e ajde de kazi so e toa ????

_________________
Deni i Maca
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
Sparrow
Почетник
Почетник
Sparrow

Број на мислења : 24
Age : 27
Location : Stip
Registration date : 2007-11-24

загатки Empty
ПишувањеПредмет: brzina   загатки Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 9:24 pm

brzina e da pluknes od 10 sprat na zgrada da se simnes do dole i da ja precekas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Дедо Иљо МалешевскиБрој на мислења : 10
Registration date : 2007-11-27

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 4:21 pm

брзина ти е.... тоа таквото.... кажи го дееееее..... де де како беше не ми теќиња!!!! Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
For_My_Love
Добар член
Добар член
For_My_Love

Број на мислења : 65
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2007-11-25

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 5:07 pm

PacMan напиша:
brzina e da pluknes od 10 sprat na zgrada da se simnes do dole i da ja precekas


e voa vise ti e nesto poveke od brzina!!!

_________________
Deni i Maca
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
Strumi4an4e
Почетник
Почетник
Strumi4an4e

Број на мислења : 20
Registration date : 2007-11-25

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 5:30 pm

PacMan напиша:
brzina e da pluknes od 10 sprat na zgrada da se simnes do dole i da ja precekas
ne brzina ti e da se kaces na mojata zgrada na pokrivot i da se iseres no gomnoto dole da go presekas !!!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumi4an4e
Почетник
Почетник
Strumi4an4e

Број на мислења : 20
Registration date : 2007-11-25

загатки Empty
ПишувањеПредмет: :D:D:D   загатки Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 5:31 pm

Znaete so e toa Intelegencija ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
GOD OF WAR

Број на мислења : 75
Age : 34
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 1:38 am

da da imas previse mozog i da ti tece po malce od mozokot niz usite Very Happy:D:D:D lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
GOD OF WAR

Број на мислења : 75
Age : 34
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 1:41 am

a koja e razlikata pomegu kondom i podobranec ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net
For_My_Love
Добар член
Добар член
For_My_Love

Број на мислења : 65
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2007-11-25

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 2:38 am

GOD OF WAR напиша:
a koja e razlikata pomegu kondom i podobranec ?

podobrano ako se skine eden covek pomalku a kondomo ako se skine eden poveke hahahaha afro afro afro

_________________
Deni i Maca
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]

Број на мислења : 452
Age : 27
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 2:58 am

ama smei gagagagagaga Very Happy prodolzete da se smeete hahahah Very Happy eve vi vic Razz pozzzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
sL0w
Почесен член
Почесен член
sL0w

Број на мислења : 36
Age : 25
Location : Ohrid Makedonija
Registration date : 2008-09-06

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Brzina   загатки Icon_minitimeПон Сеп 08, 2008 8:38 pm

Sto e brzina ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]

Број на мислења : 452
Age : 27
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeВто Сеп 09, 2008 8:45 pm

brzina e da pluknes od 10 sprat na zgrada da se simnes do dole i da ja precekas p.s Sinko na strana 1 go ima za brzina zatoa prvo razgledaj pa pishuvaj i prasuvaj ... pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
klimeasterix

Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 4:30 pm

Зошто кога полицаецот влегува во диско носи панцир???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
klimeasterix

Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 4:31 pm

Еве една загатка за глупавите русокоси
Зошто 17 русокоси чекаат пред вратата на диското??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
загатки Empty
ПишувањеПредмет: Re: загатки   загатки Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
загатки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Живот :: Вицеви-
Отиди до: