Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 AC Milan

Go down 
АвторПорака
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
avatar

Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

ПишувањеПредмет: AC Milan   Нед Ное 16, 2008 1:46 am

Ovde pisuvajte site tie sto navivaat za AC Milan
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 452
Age : 26
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

ПишувањеПредмет: Re: AC Milan   Чет Ное 27, 2008 1:28 pm

Милан соло Милан идните шампиони на уефа купот па да се надеваме и ваа год домашното првенство да го земат ... позз бтв и Бекам од оваа год мислам во Јануари 2009 им се приклучува на тимот така да страшни се ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
 
AC Milan
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: