Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share
 

 Mkd cs serveri

Go down 
АвторПорака
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
klimeasterix

Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

Mkd cs serveri Empty
ПишувањеПредмет: Mkd cs serveri   Mkd cs serveri Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 1:56 am

Сите Македонски CS сервери тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
JokiPavacБрој на мислења : 4
Registration date : 2011-02-23

Mkd cs serveri Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mkd cs serveri   Mkd cs serveri Icon_minitimeСре Фед 23, 2011 3:52 pm

Од сега нова Гејминг арена со повеќе од 15 сервери, со пинг од 5 do 20 maximum!!!!

Сега засега само K-Net Public 1 32 слота, доколку се исполни бројката на играчите ке биде отворен Public 2 како и Public 3,4,5....
Наскоро Clan War сервери.
Секој е добродојден и ке биде потполно поддржан од страна на админите!

K-Net Public 1 - ip: 80.77.157.22:27015
Додадете го во Favorites и поканете ги вашите пријатели!

Ви благодариме за посетата и разбирањето.

Со почит, K-Net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Mkd cs serveri
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Игри :: Counter-Strike-
Отиди до: