Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share
 

 Подесувајне Counter-Strike 1.6 сервер

Go down 
АвторПорака
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
klimeasterix

Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

Подесувајне Counter-Strike 1.6 сервер Empty
ПишувањеПредмет: Подесувајне Counter-Strike 1.6 сервер   Подесувајне Counter-Strike 1.6 сервер Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 3:38 am

Што се ми треба за да направам Counter-Strike 1.6 сервер ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Подесувајне Counter-Strike 1.6 сервер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Игри :: Counter-Strike-
Отиди до: