Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Прдотека

Go down 
АвторПорака
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 75
Age : 34
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

ПишувањеПредмет: Прдотека   Вто Ное 27, 2007 2:26 am

Културен - прди и вика "Пардон"!
Дволичен - прди и вика "Кој прдна?"
Циничен - прди и те гледа право во очи
Кавалер - Пушта дамата прва да прдне
Песимист - Уште не прднал мисли дека се усрал
Безобразен - Прди од задоволство
Сноб - Прди само во добро друштво
Чувствителен - Прди и вика "Ах"!
Сентиментален - Прди и мисли како би било да не прднеше
Нестрплив - Едвај чека да прдне
Дискретен - Прди и вика "Нека остане меѓу нас!"
Глумец - Прди и чека аплауз
Страмежлив - Прди и поцрвенува
Таинствен - Тој не прди туку пува
Лажливец - Прди и вика "Со уста прднав"
Колегијален - Дозволува и другите да прднат
Штедлив - Прди само во затворена соба
Шегобиец - Прди и вика "Кој прди зло не мисли"
Неспособен - Потпрднува цел ден и никако да прдне
Оптимист - Прди и се надева дека никој нема да чуе
Пензионер - Прди и вика дека во негово време подобро се прдело
Баксуз - Прди и се усерува в гаќи
Фалбаџија - Прди јако за сите да чујат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net
For_My_Love
Добар член
Добар член
avatar

Број на мислења : 65
Age : 27
Location : Stip
Registration date : 2007-11-25

ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Вто Ное 27, 2007 5:26 pm

Од тука јас сум колегијален ...хахахахаха

_________________
Deni i Maca
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 75
Age : 34
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Вто Ное 27, 2007 5:50 pm

Од тука јас сум кавалер lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 452
Age : 26
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Чет Мај 08, 2008 4:35 pm

Ti kavaler jas jebac Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
NoNi
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 157
Age : 25
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-10

ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Чет Окт 02, 2008 12:48 am

hehehhhe da ti ebam facata sto ja nemas Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 452
Age : 26
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Нед Окт 12, 2008 3:36 am

NoNi напиша:
hehehhhe da ti ebam facata sto ja nemas Razz
ubav coek e noni (H)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net/
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
avatar

Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Нед Ное 16, 2008 1:22 am

JAS ne sum nisto zs ne prdam hehe Smile Smile Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 75
Age : 34
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Пет Ное 28, 2008 12:56 am

klimeasterix напиша:
JAS ne sum nisto zs ne prdam hehe Smile Smile Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing

ti ne prdis seres se u gace afro lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прдотека
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Живот :: Зафрканции-
Отиди до: