Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 клипови за фудбал

Go down 
АвторПорака
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 75
Age : 33
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

ПишувањеПредмет: клипови за фудбал   Пет Ное 30, 2007 12:49 am

еве еден мој клип
Немам видено подобар дриблер во мал фудбал од овја,на човекоф треба само со полиција да му ја земат топката
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
https://www.youtube.com/watch?v=x5s4Tm7cPTg&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.macedonianforum.net
 
клипови за фудбал
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: