Annihilation Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Што највеке пиете ???

Go down 
+6
Дедо Иљо Малешевски
msR
Black_snake-IKE
Sparrow
Strumi4an4e
For_My_Love
10 posters
АвторПорака
For_My_Love
Добар член
Добар член
For_My_Love


Број на мислења : 65
Age : 33
Location : Stip
Registration date : 2007-11-25

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 11:35 pm

Според мене шо највеке си пијам најдобро е на прво место Пивото а на второ место Виното ај сеа вие кажете.
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
Strumi4an4e
Почетник
Почетник
Strumi4an4e


Број на мислења : 20
Registration date : 2007-11-25

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 11:39 pm

KONJAK PARTI...neznam pivo ne mozam da podnesam...poveke sakam ZESTOKI pijaloci!!Very Happy:D:D affraid affraid affraid
Вратете се на почетокот Go down
For_My_Love
Добар член
Добар член
For_My_Love


Број на мислења : 65
Age : 33
Location : Stip
Registration date : 2007-11-25

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: За кој како !!   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 11:41 pm

Да има еден тон пиво ке испиам не можам да му одолеам !!Шо да правам таков сум ....
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
Strumi4an4e
Почетник
Почетник
Strumi4an4e


Број на мислења : 20
Registration date : 2007-11-25

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 11:43 pm

More odi na BEER FEST Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
For_My_Love
Добар член
Добар член
For_My_Love


Број на мислења : 65
Age : 33
Location : Stip
Registration date : 2007-11-25

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: евааа!   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 11:46 pm

Strumi4an4e напиша:
More odi na BEER FEST Very Happy:D


Да има у Штип така и така вака дека да одам оноа лето беше у Белград леле там колку пиво испи и јас не сум свесен ...
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
Strumi4an4e
Почетник
Почетник
Strumi4an4e


Број на мислења : 20
Registration date : 2007-11-25

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 11:51 pm

HAHA ZNAM ZNAM!!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sparrow
Почетник
Почетник
Sparrow


Број на мислења : 24
Age : 32
Location : Stip
Registration date : 2007-11-24

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: bravo za tebe   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 4:08 pm

so najveke piam

se piam ama ko izmesam FANTA I COCA COLA zemja nebo sum,,,,,,a najveke od se sakam VIVA Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Strumi4an4e
Почетник
Почетник
Strumi4an4e


Број на мислења : 20
Registration date : 2007-11-25

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 5:07 pm

HAHAHAHAH bravo!!Very Happy:D:D lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Black_snake-IKE
Број на мислења : 11
Age : 30
Location : Велес
Registration date : 2007-11-27

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 1:42 am

Највише пијам црвено вино,а и пиво доста многу пијам
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lopata.forumotion.com
msR
Администратор
Администратор
msR


Број на мислења : 127
Age : 38
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 1:53 pm

Јас највише пијам бело вино и сок од нектар
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net
Дедо Иљо Малешевски
Број на мислења : 10
Registration date : 2007-11-27

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 4:15 pm

Се пијам бре деца! Особено Ж'ТА!!! cheers
Вратете се на почетокот Go down
.:|SmaRteR|:.

.:|SmaRteR|:.


Број на мислења : 6
Registration date : 2007-12-15

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeСаб Дек 15, 2007 6:37 pm

За Пиење сум обозавател на ПИВО, ама коа удрам и Вино Особено Домашно е тогај Сум НАЈДОБАР НА КАНТЕР
Very Happy Very Happy ама коа има и коњаче др'мнам не е проблем! Very Happy И некогас со тато седнам на Раккиичка(ама не Ж'ТА) Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]


Број на мислења : 452
Age : 32
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 5:37 pm

jas pijam pivo i toa dobro pivo kako so e Heineken flower ako se pie da se pie do kraj,dobro i kvalitetno,votka i konjak Razz
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
NoNi
Модератор
Модератор
NoNi


Број на мислења : 157
Age : 31
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-10

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeЧет Сеп 18, 2008 4:04 pm

PEPSI!!!! Razz Razz Razz
Вратете се на почетокот Go down
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]


Број на мислења : 452
Age : 32
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeПет Сеп 19, 2008 2:16 am

NoNi напиша:
PEPSI!!!! Razz Razz Razz
Koa ke ideme na aco i na mico na svadba only pepsi !!!! Razz
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
NoNi
Модератор
Модератор
NoNi


Број на мислења : 157
Age : 31
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-10

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 12:42 am

ne be da ne gi potrosime mnogu ke pieme onie sokovi od 18 denari privatni Razz
Вратете се на почетокот Go down
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]


Број на мислења : 452
Age : 32
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 3:34 am

NoNi напиша:
ne be da ne gi potrosime mnogu ke pieme onie sokovi od 18 denari privatni Razz
xexe abe ti za 1 mesec ke se otrovish xe kakov mesec za 1 den P:D
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
klimeasterix


Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 1:10 am

Piam se osven vino Mad affraid
Вратете се на почетокот Go down
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
klimeasterix


Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 1:11 am

a od meze seeeeeeeeeeeeee
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Што највеке пиете ??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што највеке пиете ???   Што највеке пиете ??? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што највеке пиете ???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Живот :: Алкохол и Мезе-
Отиди до: