Annihilation Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Правила на Macedonia Underground Clan War

Go down 
2 posters
АвторПорака
msR
Администратор
Администратор
msR


Број на мислења : 127
Age : 38
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

Правила на Macedonia Underground Clan War Empty
ПишувањеПредмет: Правила на Macedonia Underground Clan War   Правила на Macedonia Underground Clan War Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 11:50 am

Забрането е:

- Користење на чит
- Обвинување за чит
- Вреѓање, пцуење, заканување
- Политика и национализам
- Рекламирање други сервери и сајтови
- Користење на багови на мапите
- Расправии со админи

Секое прекршување на правилата ќе биде санкционирано од страна на админите.

Поздрав.
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]


Број на мислења : 452
Age : 32
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

Правила на Macedonia Underground Clan War Empty
ПишувањеПредмет: Re: Правила на Macedonia Underground Clan War   Правила на Macedonia Underground Clan War Icon_minitimeПон Сеп 08, 2008 8:44 pm

pozz msR!
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
 
Правила на Macedonia Underground Clan War
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Macedonia Underground Clan War IP
» admin na Macedonia Underground Clan War
» Macedonia Underground Clan War - prijava za admin
» kritiki i pofalbi kon adminite na Macedonia Underground
» WCG Macedonia 2008

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: За форумов :: Macedonia Underground Clan War-
Отиди до: