Annihilation Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 demoa od najdobrite igraci na svetot

Go down 
3 posters
АвторПорака
CARLITO
Почесен член
Почесен членБрој на мислења : 58
Age : 34
Location : Negotino
Registration date : 2008-09-04

demoa od najdobrite igraci na svetot Empty
ПишувањеПредмет: demoa od najdobrite igraci na svetot   demoa od najdobrite igraci na svetot Icon_minitimeПет Сеп 05, 2008 1:31 pm

Aziz 'DrAgOn' Tazi е познат креатор, продуцент на Counter-Strike филмчиња, а веќе во своето портфолио ги има познатите Sahara Sunrise, Sahara Sunrise 2 и Sunman 5. Во новиот филм на DrAgOn, ќе можете да се запознаете подетално со искуството и вештината на според многумина најдобриот играч на светот, полскиот играч Filip 'neo' Kubski.Филмот беше објавен на 14-ти јули оваа година а закажан за 8-ми август па поради некои причини беше одложен, но најпосле го имаме.Вториот нов филм е во продукција на Scott 's0nkite' Kane, и ни ја претставува шведската легенда Abdisamad 'SpawN' Mohamed. Филмот трае 9 минути и 50 секунди и има резолуција од 1024x576.Линковите за филмчињата ги имате подолуNeo - Thrill @ mymym.com (Xvid, 825MB)

Neo - Thrill @ mymym.com (x264, 568MB)

Spawn - Living Legend @ SK-Gaming .com (Xvid, 392MB)Филмовите се навистина вредни да ги погледнете, уживајте!
Вратете се на почетокот Go down
NoNi
Модератор
Модератор
NoNi


Број на мислења : 157
Age : 31
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-10

demoa od najdobrite igraci na svetot Empty
ПишувањеПредмет: Re: demoa od najdobrite igraci na svetot   demoa od najdobrite igraci na svetot Icon_minitimeНед Сеп 07, 2008 9:44 pm

oK iako nisto ne svati Razz lol!
Вратете се на почетокот Go down
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]


Број на мислења : 452
Age : 32
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

demoa od najdobrite igraci na svetot Empty
ПишувањеПредмет: Re: demoa od najdobrite igraci na svetot   demoa od najdobrite igraci na svetot Icon_minitimeПон Сеп 08, 2008 8:43 pm

<3 mYm
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
Sponsored content

demoa od najdobrite igraci na svetot Empty
ПишувањеПредмет: Re: demoa od najdobrite igraci na svetot   demoa od najdobrite igraci na svetot Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
demoa od najdobrite igraci na svetot
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Najdobar DJ vo svetot ?
» Najdobar pop pejac spored vas vo svetot ?
» Spored vas najdobri raperi vo svetot ?
» Manchester City preku nok najbogat klub na svetot

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Игри :: Counter-Strike-
Отиди до: