Annihilation Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Drastyk se otkazuva od gaming

Go down 
2 posters
АвторПорака
CARLITO
Почесен член
Почесен членБрој на мислења : 58
Age : 34
Location : Negotino
Registration date : 2008-09-04

Drastyk se otkazuva od gaming Empty
ПишувањеПредмет: Drastyk se otkazuva od gaming   Drastyk se otkazuva od gaming Icon_minitimeПет Сеп 05, 2008 1:32 pm

Jose 'DrastyK' Blasco еден од легендите на Шпанската Counter-Strike сцена и капитен на x6tence, се повлекува од гејминг во кој помина 9 години.На негово место тимот го ангажираше Daniel 'furby' Luna од тимот на next-level. Со ангажирање на овој играч тимот ќе се подготвува за WCG квалификациите во нивната земја."Сакам да се фокусирам на други нешта во мојот живот кои се приближно важни колку и моето играње за толку голем тим како x6tence.AMD. Не беше лесно да ја донесам оваа одлука, бидејќи овој свет ми приложи толку добри моменти.

Јас имам патувано низ цел свет, запознавајќи култури многу поразлични од мојата, натпреварувајќи се против најдобрите играчи во светот, учејќи како да живеам со моите соиграчи и како да направам вистински пријателства..."
Вратете се на почетокот Go down
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]


Број на мислења : 452
Age : 32
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

Drastyk se otkazuva od gaming Empty
ПишувањеПредмет: Re: Drastyk se otkazuva od gaming   Drastyk se otkazuva od gaming Icon_minitimeПет Окт 31, 2008 9:46 pm

Тоа е има и поважни работи во животот чоекот ... btw SpawN и тој се откажа , но не губете надеж можда повторно би се вратил на цс то santa Да се надеваме Мисс со мач (
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
 
Drastyk se otkazuva od gaming
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» soM.GaminG vs aT
» K-Net Counter Strike 1.6 Gaming Arena

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Игри :: Counter-Strike-
Отиди до: