Annihilation Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 AC Milan

Go down 
2 posters
АвторПорака
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
klimeasterix


Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

AC Milan Empty
ПишувањеПредмет: AC Milan   AC Milan Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 1:46 am

Ovde pisuvajte site tie sto navivaat za AC Milan
Вратете се на почетокот Go down
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]


Број на мислења : 452
Age : 32
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

AC Milan Empty
ПишувањеПредмет: Re: AC Milan   AC Milan Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 1:28 pm

Милан соло Милан идните шампиони на уефа купот па да се надеваме и ваа год домашното првенство да го земат ... позз бтв и Бекам од оваа год мислам во Јануари 2009 им се приклучува на тимот така да страшни се ...
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
 
AC Milan
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: