Annihilation Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Mkd cs serveri

Go down 
2 posters
АвторПорака
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
klimeasterix


Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

Mkd cs serveri Empty
ПишувањеПредмет: Mkd cs serveri   Mkd cs serveri Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 1:56 am

Сите Македонски CS сервери тука
Вратете се на почетокот Go down
JokiPavac
Број на мислења : 4
Registration date : 2011-02-23

Mkd cs serveri Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mkd cs serveri   Mkd cs serveri Icon_minitimeСре Фед 23, 2011 3:52 pm

Од сега нова Гејминг арена со повеќе од 15 сервери, со пинг од 5 do 20 maximum!!!!

Сега засега само K-Net Public 1 32 слота, доколку се исполни бројката на играчите ке биде отворен Public 2 како и Public 3,4,5....
Наскоро Clan War сервери.
Секој е добродојден и ке биде потполно поддржан од страна на админите!

K-Net Public 1 - ip: 80.77.157.22:27015
Додадете го во Favorites и поканете ги вашите пријатели!

Ви благодариме за посетата и разбирањето.

Со почит, K-Net
Вратете се на почетокот Go down
 
Mkd cs serveri
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Bulldogs Online novi serveri
» Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!!
» InsomniA CS 1.6 Servers - Makedonskite serveri

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Игри :: Counter-Strike-
Отиди до: