Annihilation Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!!

Go down 
2 posters
АвторПорака
DBK
Број на мислења : 1
Registration date : 2009-08-07

Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!!   Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!! Icon_minitimeПет Aвг 07, 2009 5:48 pm

217.26.212.31:30000 Element Public Zone

217.26.212.31:32222 Element Dust2 Zone

217.26.212.31:39999 Element Hide 'N' Seek

217.26.212.39:26010 Element DeathRun Zone

91.150.72.229:37777 Element Zone CW #1

91.150.72.230:33333 Element Kz+Bhop Zone


join us !

ve ocekuvame
Вратете се на почетокот Go down
JokiPavac
Број на мислења : 4
Registration date : 2011-02-23

Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!!   Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!! Icon_minitimeСре Фед 23, 2011 3:51 pm

Од сега нова Гејминг арена со повеќе од 15 сервери, со пинг од 5 do 20 maximum!!!!

Сега засега само K-Net Public 1 32 слота, доколку се исполни бројката на играчите ке биде отворен Public 2 како и Public 3,4,5....
Наскоро Clan War сервери.
Секој е добродојден и ке биде потполно поддржан од страна на админите!

K-Net Public 1 - ip: 80.77.157.22:27015
Додадете го во Favorites и поканете ги вашите пријатели!

Ви благодариме за посетата и разбирањето.

Со почит, K-Net
Вратете се на почетокот Go down
 
Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» K-Net Counter Strike 1.6 Gaming Arena

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Игри :: Counter-Strike-
Отиди до: