Annihilation Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Прдотека

Go down 
АвторПорака
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
GOD OF WAR

Број на мислења : 75
Age : 36
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

Прдотека Empty
ПишувањеПредмет: Прдотека   Прдотека Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 2:26 am

Културен - прди и вика "Пардон"!
Дволичен - прди и вика "Кој прдна?"
Циничен - прди и те гледа право во очи
Кавалер - Пушта дамата прва да прдне
Песимист - Уште не прднал мисли дека се усрал
Безобразен - Прди од задоволство
Сноб - Прди само во добро друштво
Чувствителен - Прди и вика "Ах"!
Сентиментален - Прди и мисли како би било да не прднеше
Нестрплив - Едвај чека да прдне
Дискретен - Прди и вика "Нека остане меѓу нас!"
Глумец - Прди и чека аплауз
Страмежлив - Прди и поцрвенува
Таинствен - Тој не прди туку пува
Лажливец - Прди и вика "Со уста прднав"
Колегијален - Дозволува и другите да прднат
Штедлив - Прди само во затворена соба
Шегобиец - Прди и вика "Кој прди зло не мисли"
Неспособен - Потпрднува цел ден и никако да прдне
Оптимист - Прди и се надева дека никој нема да чуе
Пензионер - Прди и вика дека во негово време подобро се прдело
Баксуз - Прди и се усерува в гаќи
Фалбаџија - Прди јако за сите да чујат
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net
For_My_Love
Добар член
Добар член
For_My_Love

Број на мислења : 65
Age : 29
Location : Stip
Registration date : 2007-11-25

Прдотека Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Прдотека Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 5:26 pm

Од тука јас сум колегијален ...хахахахаха

_________________
Deni i Maca
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
GOD OF WAR

Број на мислења : 75
Age : 36
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

Прдотека Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Прдотека Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 5:50 pm

Од тука јас сум кавалер lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]

Број на мислења : 452
Age : 28
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

Прдотека Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Прдотека Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 4:35 pm

Ti kavaler jas jebac Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
NoNi
Модератор
Модератор
NoNi

Број на мислења : 157
Age : 27
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-10

Прдотека Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Прдотека Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 12:48 am

hehehhhe da ti ebam facata sto ja nemas Razz
Вратете се на почетокот Go down
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
nedoztw [A]

Број на мислења : 452
Age : 28
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

Прдотека Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Прдотека Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 3:36 am

NoNi напиша:
hehehhhe da ti ebam facata sto ja nemas Razz
ubav coek e noni (H)
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net/
klimeasterix
Почесен член
Почесен член
klimeasterix

Број на мислења : 50
Registration date : 2008-11-15

Прдотека Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Прдотека Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 1:22 am

JAS ne sum nisto zs ne prdam hehe Smile Smile Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
GOD OF WAR
Администратор
Администратор
GOD OF WAR

Број на мислења : 75
Age : 36
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

Прдотека Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Прдотека Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 12:56 am

klimeasterix напиша:
JAS ne sum nisto zs ne prdam hehe Smile Smile Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing

ti ne prdis seres se u gace afro lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net
Sponsored content
Прдотека Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прдотека   Прдотека Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Прдотека
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Живот :: Зафрканции-
Отиди до: