Annihilation Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Најдобри графички картици

Go down 
2 posters
АвторПорака
msR
Администратор
Администратор
msR


Број на мислења : 127
Age : 37
Location : Tетово
Registration date : 2007-11-21

Најдобри графички картици Empty
ПишувањеПредмет: Најдобри графички картици   Најдобри графички картици Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 2:14 pm

Во оваа тема ќе може да пишувате која графичка картица според вас е најдобра се разбира да има добар сооднос цена/перформанси. Ако сте имале искуство со графичката исто е пожелно да се напише. Ајде, ајде гејмери оваа тема најмногу треба да ја знаете.

јас користам nvidia 7600 GT ја платив 130 евра и презадоволен сум и се оди perfect
Вратете се на почетокот Go down
https://annihilation.macedonianforum.net
Sparrow
Почетник
Почетник
Sparrow


Број на мислења : 24
Age : 32
Location : Stip
Registration date : 2007-11-24

Најдобри графички картици Empty
ПишувањеПредмет: koja e najdobra   Најдобри графички картици Icon_minitimeСре Ное 28, 2007 8:54 pm

ja ne znam koja e najdobra ama mojata e 1 od najdobrite ne znam kolku e oti se zaedno kupiv ama mn e dobra inace koristam nVidia Geforce 8400 gs i mn e dobra Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобри графички картици
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» so koj tim najvise igrate

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Компјутери и технологија :: Хардвер-
Отиди до: